Проєкт “Зупинка-Я”.
![Post-img](https://myrgorodspetsschool.eddy.school/wp-content/uploads/sites/3/2024/05/438170256_1873734413138211_4529400296587711608_n.jpg)
Нещодавно до нашого закладу завітала громадська організація «Центр психологічної допомоги «Конфіденс» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що реалізує Проєкт “Зупинка-Я”.
Психологині проекту Шишкіна Ольга, Шабанова Яніна, Кунєва Людмила провели
Майстер-клас для дітей “Помагайчик”. Вихованцям дуже сподобався цей захід.
![](https://myrgorodspetsschool.eddy.school/wp-content/uploads/sites/3/2024/05/441077592_1873735216471464_4185947627199694946_n-460x345.jpg)
![](https://myrgorodspetsschool.eddy.school/wp-content/uploads/sites/3/2024/05/438164517_1873734819804837_3126177809809389536_n-460x345.jpg)
![](https://myrgorodspetsschool.eddy.school/wp-content/uploads/sites/3/2024/05/438171417_1873734576471528_1229888262847604473_n-460x345.jpg)
![](https://myrgorodspetsschool.eddy.school/wp-content/uploads/sites/3/2024/05/441159113_1873734539804865_5645636014491324008_n-460x345.jpg)
![](https://myrgorodspetsschool.eddy.school/wp-content/uploads/sites/3/2024/05/438161202_1873734436471542_1623561687145469025_n-460x345.jpg)